sobota, 3 marca 2012

Służby

W Rosji opozycja ma hasło: DOŚĆ KORUPCJI I AROGANCJI WŁADZY.
Polskie służby lepiej działają niż służby rosyjskie w Rosji, jako, że w Polsce hasło DOŚĆ KORUPCJI I AROGANCJI WŁADZY, w żadnym portalu i gazecie nie ma szans na pokazanie się społeczeństwu.
Oto schemat działania TZW opozycji w Polsce.
oto list do jednego z "opozycjonistów"
Pan wg mnie nie odstaje od pozostałych. Panu również proponowałem budować ruch na człowieku, który poprzez samospalenie próbował zwrócić uwagę na problem korupcji i co i nic. Dziennikarze rozpisują się o samospaleniach mnichów w Tybecie a człowieka, Polaka przez duże P prawie wszyscy uznali za świra.
Zapewne Pan zdaje sobie sprawę, że korupcja kosztuje budżet rocznie ca 50 miliardów zł.
Proszę bardzo niech Pan usiłuje się podpalić przed kancelarią Premiera jak Pan przeżyje to usłyszy Pan z prawie wszystkich pozostałych gardeł ŚWIR, a politycy jednym głosem oświadczą, jak oświadczyli NIE NAGŁAŚNIAMY PROBLEMU, czytaj: SPOŁECZEŃSTWO MA ŻYĆ W NIEWIEDZY.
JEŻELI KIEDYŚ DOJDĄ DO WŁADZY LUDZIE MĄDRZY I UCZCIWI, czego zapewne my nie doczekamy to czyn Pana Andrzeja Żydka będzie uznany jako najwyższy element patriotyzmu. Jego czyn a nie Panów pobożne a nierealne życzenia posiadania władzy czy też służeniu "jedynie słusznej sprawie". Jako, że zło od dobra rozróżnić często niemożliwym jest.
Jeden z wówczas urzędujących premierów mi powiedział:
NIE MA POLITYCZNEJ WOLI ABY LUDZIOM BYŁO DOBRZE i można powiedzieć tak trzymają wszyscy obecni politycy.
Działanie dla działania dla pozorów, własnej satysfakcji czy sabaki na wieriewce ot jest prawie, że William Shakespeare (Williama Szekspira) pytanie. Celowe działanie czy głupota nakazuje Wam promować populistów w rodzaju huzara ? Oczywiście rozumiem, że merytorycznie nikt nie odpowie.
I nie odpowiedział